Co nas wyróżnia?


Usługi wykonujemy z najwyższą starannością i terminowo. W ramach świadczonych usług przygotowujemy dla klientów czytelne raporty finansowe takie jak bilans, rachunek wyników, rachunek przepływów pieniężnych.

Łączymy doświadczenie i standardy jakościowe, zgromadzone podczas wielu lat pracy w wiodących firmach doradczych z tzw. Wielkiej Czwórki, z atrakcyjną ofertą cenową dostosowaną do indywidualnych potrzeb przedsiębiorców.

Usługi wykonywane są na oprogramowaniu Comarch Optima dostoswanym do najnowszych przepisów. Zapisy księgowe przechowywane są przez renomowaną informatyczna firmę Comarch w Data Center w Krakowie.

Zapewniamy klientom zdalny dostęp do ksiąg rachunkowych w tym raportów finansowych.

Posiadamy szerokie doświadczenie w pracy z klientami z zagranicy. W pracy na co dzień posługujemy się językiem angielskim i francuskim.

Nasi klienci otrzymują program do fakturowania ifaktury24.pl, który jest zintegrowany z programem księgowym kancelarii (brak konieczności przesyłania dokumentów).

Jestem licencjonowanym doradcą podatkowym. W ramach świadczenia usług księgowych, aktywnie doradzam w bieżących kwestiach podatkowych związanych z prowadzenie działalności moich klientów.

Współpracujemy z renomowanymi prawnikami, doradcami podatkowymi i audytorami.

W ramach świadczenia usług księgowych ułatwiamy komunikację oraz koordynujemy współpracę pomiędzy klientem a dostawcami innych usług profesjonalnych.