Jestem licencjonowanym doradcą podatkowym (nr 11 400) oraz założycielem Kancelarii Księgowo – Podatkowej Adam Jeżak.

Swoje 9 letnie doświadczenie zacząłem zdobywać pracując w dziale doradztwa podatkowego KPMG. W roku 2008 dołączyłem do PwC, aby na początku zajmować się doradztwem podatkowym dla firm z sektora dóbr konsumpcyjnych, handlu i dystrybucji. W latach 2010 – 2015 r. pracowałem w Zespole Usług Księgowych PwC, gdzie jako supervisor odpowiedzialny byłem zarówno za projekty z zakresu kompleksowej obsługi księgowej: księgowanie zdarzeń gospodarczych, kontrolę zapisów księgowych do deklaracji podatkowych, raportów grupowych i sprawozdań finansowych, jak i projekty dotyczące raportowania statutowego oraz podatkowego dla firm, które przekazały funkcje księgowe do realizacji przez centra usług wspólnych.

W 2016 roku, wykorzystując swoje dotychczasowe doświadczenie, postanowiłem założyć własną firmę, mającą na celu świadczenie najwyższej jakości usług księgowych i podatkowych przedsiębiorcom.

Jestem absolwentem Akademii Leona Koźmińskiego, kierunek finanse i rachunkowość przedsiębiorstw. Ponadto studiowałem w Jönköping International Business School w Szwecji oraz The American Business School w Paryżu.

W wolnym czasie lubię podróżować wraz z rodziną i psem, uprawiać jogging oraz doskonalić znajomość języka francuskiego.

KIDP      bpcc_logo